Menu
Ekskluzive/ Tarifat e reja konsullore

Ekskluzive/ Tarifat e reja konsullo…

Nga Ira Londo Sipas vend...

Ulen tarifat konsullore për emigrantët shqiptarë në Greqi

Ulen tarifat konsullore për emigran…

Ambasada e Shqipërisë në ...

Banka e Pireut “fshin” borxhet deri më 20.000 euro

Banka e Pireut “fshin” borxhet deri…

Nëse jeni përfitues të pr...

Në KEP edhe procedurat e OAED

Në KEP edhe procedurat e OAED

Për qindra mijra të inter...

Surpriza e Enke Fezollarit & Luiza Xhuvanit për artadashësit

Surpriza e Enke Fezollarit & Lu…

Regjisori dhe aktori shqi...

Rrëfehet Moscovici: Unë e shmanga duelin Varufakis-Daiselbloom

Rrëfehet Moscovici: Unë e shmanga d…

Ngjarjet e Shkurtit episo...

OAED: Qarkullim FALAS me mjetet e transportit rrugor për të papunët

OAED: Qarkullim FALAS me mjetet e t…

Pa bileta apo kartë mujor...

Analiza mjekësore FALAS në Selanik

Analiza mjekësore FALAS në Selanik

Në 2 shtator hyrje FALAS ...

ESPA: Rezultatet për kopshtet e fëmijëve FALAS

ESPA: Rezultatet për kopshtet e fëm…

Deri në 13 shtator do të ...

Capital Controls, si veprohet me këstet e kredive?

Capital Controls, si veprohet me kë…

Nën hijen e capital contr...

Prev Next
Ekskluzive/ Tarifat e reja konsullore

Ekskluzive/ Tarifat e reja konsullore

Nga Ira Londo Sipas vendimit të përbashkët të ministrisë së Jashtme dhe ministrisë së Financës të Shqipërisë, ndryshojnë të gjitha tarifat konsullore, me ulje deri në 30%. Vendimi tashmë ka hyrë në fuqi!

LAJMI I FUNDIT

Banka e Pireut “fshin” borxhet deri më 20.000 euro

31 Gusht, 2015

Banka e Pireut “fshin” borxh…

Nëse jeni përfitues të programit “Kriza Humanitare” (Anthropistiki Krisi) dhe ke...

Në KEP edhe procedurat e OAED

31 Gusht, 2015

Në KEP edhe procedurat e OAE…

Për qindra mijra të interesuar për vërtetimin e papunësisë, rinovimin e kartës s...

Surpriza e Enke Fezollarit & Luiza Xhuvanit për artadashësit

31 Gusht, 2015

Surpriza e Enke Fezollarit …

Regjisori dhe aktori shqiptar Enke Fezollari surprizon përsëri artdashësit, këtë...

Rrëfehet Moscovici: Unë e shmanga duelin Varufakis-Daiselbloom

30 Gusht, 2015

Rrëfehet Moscovici: Unë e sh…

Ngjarjet e Shkurtit episodik 2015 rrëfen në një intervistë për Liberation komisi...

Më shumë lajme

Shqipëri

Surpriza e Enke Fezollarit & Luiza Xhuvanit për artadashësit

Surpriza e Enke Fezollarit & Luiza Xhuvanit pë…

31 Gusht, 2015

Regjisori dhe aktori shqiptar Enke Fezollari surprizon përsëri artdashësit, këtë radhë të Shqipërisë...

Bota

Rrëfehet Moscovici: Unë e shmanga duelin Varufakis-Daiselbloom

Rrëfehet Moscovici: Unë e shmanga duelin Varufakis…

30 Gusht, 2015

Ngjarjet e Shkurtit episodik 2015 rrëfen në një intervistë për Liberation komisioneri francez Pierre...

Greqi

OAED: Qarkullim FALAS me mjetet e transportit rrugor për të papunët

OAED: Qarkullim FALAS me mjetet e transportit rrug…

30 Gusht, 2015

Pa bileta apo kartë mujore qarkullojnë të papunët e regjistruar në OAED. Vendimi i ministrisë së Tra...

Emigracion

Analiza mjekësore FALAS në Selanik

Analiza mjekësore FALAS në Selanik

29 Gusht, 2015

Në 2 shtator hyrje FALAS për të papunët, të pasiguruarit dhe të varfërit

Greqisht

Greqisht

Σε διαβούλευση το νομοσχέδιο για την ιθαγένεια και τη μετανάστευση

Σε διαβούλευση το νομοσχέδιο για την ιθαγένεια και…

14 Prill, 2015

Η εγγραφή του παιδιού στην Α' δημοτικού και η συνέχιση της παρακολούθησης του σχολείου κατά τον χρ...

Greqisht

Πρόγραμμα Εθελοντικής Επιστροφής & Επανένταξης  Υπηκόων Τρίτων Χωρών στη Χώρα Καταγωγής τους

Πρόγραμμα Εθελοντικής Επιστροφής & Επανένταξης…

14 Prill, 2015

Αν θέλετε να επιστρέψετε  στην πατρίδα σας  γρήγορα με ασφάλεια και αξιοπρέπεια,  μπο...

Greqisht

Ποτέ μην ξεχαστεί!

Ποτέ μην ξεχαστεί!

04 Shkurt, 2015

«Η σιωπή του κόσμου οδηγεί στο Άουσβιτς. Η αδιαφορία του κόσμου οδηγεί στο Άουσβιτς. Ο αντισημιτισμό...

Greqisht

Πρόγραμμα για 7.000 αποφοίτους ΙΕΚ ΕΠΑΣ και ΕΠΑΛ

Πρόγραμμα για 7.000 αποφοίτους ΙΕΚ ΕΠΑΣ και ΕΠΑΛ

21 Janar, 2015

Έως 27/1 οι αιτήσεις στο diasindesi.gr